У канадському Монреалі пройшов фестиваль української культури

  Аби умістити усіх охочих, цього року фестиваль перемістився на більшу локацію
  У найбільшому франкомовному місті Північної Америки - канадському Монреалі пройшов триденний фестиваль української культури. Як повідомляє «Укрінформ», цього року фестиваль відзначає свою вісімнадцяту річницю. Для участі у ньому до міста зібралося кількасот різноманітних виконавців із Канади, України та інших країн. Хедлайнером перших
  • 11 Вересня, 07:58
  • Розсилка
  Український фестиваль у Монреалі
  Фото з Facebook Festival Ukrainien de Montréal
  Український фестиваль у Монреалі

  Аби умістити усіх охочих, цього року фестиваль перемістився на більшу локацію

  У найбільшому франкомовному місті Північної Америки - канадському Монреалі пройшов триденний фестиваль української культури.

  Як повідомляє «Укрінформ», цього року фестиваль відзначає свою вісімнадцяту річницю.

  Для участі у ньому до міста зібралося кількасот різноманітних виконавців із Канади, України та інших країн. Хедлайнером перших двох днів став відомий український гурт Kozak System.

  Присутні на фестивалі могли не лише насолодитися українськими піснями й танцями, а й обрати подарунок серед численних сувенірів та скуштувати національну кухню. Окрім цього, на сцені пройшов показ мод, і кілька театральних перформансів. Також організатори порадували монреальців цікавою підбіркою кінострічок.

  Аби умістити усіх охочих, цього року фестиваль перемістився на більшу локацію.  Нагадаємо, директор «ГогольFest» заявив, що цьогорічний фестиваль у Києві може бути останнім.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ