Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Києві в День Незалежності чергуватимуть 195 бригад «швидкої»

  • Розсилка
  У Києві в День Незалежності чергуватимуть 195 бригад «швидкої»

  Уночі працюватимуть 115 бригад екстреної медичної допомоги

  Під час святкування 25-ї річниці Незалежності України у Києві розгорнуть 20 додаткових пунктів тимчасового базування «швидких». Про це повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник.
  Зокрема, під час відзначення Дня Державного прапора України та 25-ї річниці Незалежності України в Києві працюватимуть 195 бригад екстреної медичної допомоги вдень і 115 уночі. Крім того, за його словами, в оперативній диспетчерській Центру екстреної медичної допомоги у святкові дні організовано додатковий пост для координації дій бригад, що забезпечуватимуть медичний супровід масових заходів.
  За інформацією профільного департаменту, роботу закладів охорони здоров’я, які надають амбулаторно-поліклінічну допомогу, буде організовано таким чином: 23 серпня 2016 року, вівторок, – робочий день (відповідно до статті 53 КЗпП України, скорочений на 1 годину напередодні святкових, неробочих днів); 24 серпня 2016 року, середа, – святковий, вихідний день.

  Роботу закладів охорони здоров’я, які надають стаціонарну медичну допомогу, буде організовано цілодобово, відповідно до затверджених графіків чергувань відділень на 2016 рік. Невідкладна медична допомога під час заходів із нагоди відзначення в Києві Дня Державного прапора України та 25-ї річниці Незалежності України закладами охорони здоров’я у разі потреби надаватиметься громадянам, незалежно від місця їхнього проживання та реєстрації.
  «Медицина столиці готова до проведення святкових заходів і потенційних додаткових навантажень, пов’язаних із ними», – запевнив Поворозник.
  Він нагадав про постійно працюючу консультативно-інформаційну службу «Порада лікаря», послугами якої можна скористатися за телефоном 15-83 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів Києва), та порадив у разі погіршення стану здоров’я не займатися самолікуванням, а звертатися до лікарів.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ