У Києві жорстоко побили ветерана АТО

  Чоловік, який наносив удари потерпілому, з місця пригоди зник
  У Києві місцеві жителі жорстоко побили ветерана АТО через начебто неадекватну поведінку останнього. Спочатку потерпілий голосно викрикував українські патріотичні гасла, а потім почав погрожувати жінці, що «уб’є її ножем». Про це повідомляє «Київ оперативний». Конфлікт у парку партизанської слави, за свідченнями
  • 20 Червня, 05:58
  • Розсилка

  Чоловік, який наносив удари потерпілому, з місця пригоди зник

  У Києві місцеві жителі жорстоко побили ветерана АТО через начебто неадекватну поведінку останнього. Спочатку потерпілий голосно викрикував українські патріотичні гасла, а потім почав погрожувати жінці, що «уб’є її ножем».

  Про це повідомляє «Київ оперативний».

  Конфлікт у парку партизанської слави, за свідченнями очевидців, почався через те, що агресивно налаштованим чоловікам не сподобалися гучні вигуки «Слава Україні! Героям слава!». Спочатку лаялися, а потім конфлікт переріс у бійку, а точніше – побиття.

  До приїзду швидкої допомоги потерпілий ледь не помер. Лікарям довелося терміново його реанімувати. «Відкачали» та забрали у лікарню. За попередніми даними, у нього зафіксовано струс головного мозку, підозра на перелом ребер, а також пошкодження легенів.

  Чоловік, який наносив удари потерпілому, з місця пригоди зник. Виявилося, що потерпілий недавно повернувся із зони АТО.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ