У Криму затримано 23 людини у справі «Хізб ут-Тахрір»

  Уранці 11 жовтня в Бахчисараї силовики прийшли з обшуками до кримських татар
  В анексованому Криму російські силовики вже затримали 23 мусульман в рамках справи «Хізб ут-Тахрір». Про це в ефірі Громадського повідомив голова Кримськотатарського ресурсного центру Ескендер Барієв. «Вони намагаються позбавитися їх, арештовують людей, які намагаються інформувати спільноту (про те, що Росія веде пропаганду
  • 11 Жовтня, 22:32
  • Розсилка

  Уранці 11 жовтня в Бахчисараї силовики прийшли з обшуками до кримських татар

  В анексованому Криму російські силовики вже затримали 23 мусульман в рамках справи «Хізб ут-Тахрір».

  Про це в ефірі Громадського повідомив голова Кримськотатарського ресурсного центру Ескендер Барієв.

  «Вони намагаються позбавитися їх, арештовують людей, які намагаються інформувати спільноту (про те, що Росія веде пропаганду – ред.)», — сказав правозахисник.

  Він також заявив, що на сьогодні «хотілося б більш чіткої реакції» від міжнародної спільноти щодо дій Росії у Криму. Зокрема, Барієв говорить і про персональні санкції, а не лише секторальні.

  «Міжнародна реакція ефективна. Але Росія хоче показати, що вона сама ухвалює рішення. Росія намагається виторговувати ті питання, які їй необхідні», — додав Барієв.

  Як повідомлялося, сьогодні вранці в Бахчисараї в декількох будинках кримських мусульман російські силовики проводять обшуки.

  ФСБшники не пустили кримського адвоката Еміля Курбедінова на обшук кримчанина Марлена Асанова в Бахчисараї.

  Одного із кримських татар Сейрана Салієва, у якого проходив обшук, силовики вже затримали і повезли в невідомому напрямку.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ