У Кривому Розі Саакашвілі закидали яйцями і облили зеленкою

  Саакашвілі звернувся до жителів міста з промовою, яку перервав «обстріл» яйцями та зеленкою
  Колишнього президента Грузії і екс-главу Одеської облдержадміністрації Михайла Саакашвілі закидали зеленкою і яйцями під час його візиту в Кривий Ріг Дніпропетровської області. Про це повідомляє Dnepr24. Інцидент стався в неділю, 18 червня. [READ_MORE] За словами Саакашвілі, метою його візиту стали події, пов'язані з обшуками в
  • 19 Червня, 14:18
  • Розсилка
  Михайло Саакашвілі в Кривому Розі
  Михайло Саакашвілі в Кривому Розі

  Саакашвілі звернувся до жителів міста з промовою, яку перервав «обстріл» яйцями та зеленкою

  Колишнього президента Грузії і екс-главу Одеської облдержадміністрації Михайла Саакашвілі закидали зеленкою і яйцями під час його візиту в Кривий Ріг Дніпропетровської області. Про це повідомляє Dnepr24.

  Інцидент стався в неділю, 18 червня.  За словами Саакашвілі, метою його візиту стали події, пов'язані з обшуками в міськраді Кривого Рогу та виявленими під час прокурорської перевірки зловживаннями в діяльності вищого міського керівництва.

  Після покладання квітів до пам'ятника воїнам АТО, Саакашвілі звернувся до жителів міста з промовою, яку перервав «обстріл» яйцями та зеленкою. Намагаючись витертися, Саакашвілі пожартував, що тепер і його взяли в «партію зелених».  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ