У Львові СБУ викрила угруповання, що влаштовувало проплачені провокації

  СБУ стверджує про спроби повалення державної влади
  Служба безпеки України заявляє про те, що Росія фінансувала проведення акцій протесту у Львові. У рамках цієї справи проводили обшуки у активістів, повідомили у спецслужбі. «Співробітники Служби безпеки України під процесуальним керівництвом прокуратури викрили угруповання, яке на замовлення представників країни-агресора
  • 13 Жовтня, 06:45
  • Розсилка

  СБУ стверджує про спроби повалення державної влади

  Служба безпеки України заявляє про те, що Росія фінансувала проведення акцій протесту у Львові. У рамках цієї справи проводили обшуки у активістів, повідомили у спецслужбі.

  «Співробітники Служби безпеки України під процесуальним керівництвом прокуратури викрили угруповання, яке на замовлення представників країни-агресора влаштовувало провокаційні акції у Львові.

  Правоохоронці встановили, що зловмисники, прикриваючись соціальними гаслами, брали участь в акціях протесту, замовлених кремлівськими пропагандистами.

  Співробітниками спецслужби зафіксована причетність «лідерів» групи до низки актів вандалізму, у тому числі проти консульських і дипломатичних установ іноземних країн, функціонуючих у регіоні», — йдеться у повідомленні.  СБУ стверджує, що «учасники групи поширювали у соціальних мережах матеріали, спрямовані на дестабілізацію політичної ситуації у регіоні. Комплексне експертно-лінгвістичне дослідження встановило наявність публічних закликів до насильницького повалення державної влади у публікаціях, що зловмисники поширювали в Інтернеті».

  Силовики провели вісім обшуків, вилучили комп’ютерну техніку.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ