У мешканки Запорізької області виявили холероподібний вібріон
![У мешканки Запорізької області виявили холероподібний вібріон](/img/article/4321/85_main-v1503152686.jpg)
Вона контактувала з хворим на гостру кишкову інфекцію
У однієї з мешканок Мелітополя (Запорізька область), яка контактувала з хворим на гостру кишкову інфекцію, виявлено холероподібний вібріон. Про це йдеться в повідомленні Запорізького обласного лабораторного центру щодо результів моніторингу за циркуляцією збудника холери у період із 12 по 18 серпня.
«В Мелітополі від жінки, яка мала контакт з хворим на ГКІ (гострою кишковою інфекцією), виділено холероподібний вібріон», - зазначається у повідомленні.
Всього за вказаний період на холеру було обстежено 601 людину.
При цьому зазначається, що в 2017 році в Запорізькій області зареєстровано 4 випадки захворювання гострою кишковою інфекцією, викликану холероподібноим вібріоном.
За 2016 рік таких випадків було зареєстровано 16.
Коментарі — 0