У парламенті можуть затягувати голосування з відставки Гонтаревої, щоб дорожче продати голоси – Денисенко

  На думку нардепа від БПП, представники парламентської опозиції, які до цього вимагали відставки Гонтаревої, не хочуть ставити це питання на голосування цього тижня
  Відставка Валерії Гонтаревої з посади глави Нацбанку стала предметом парламентських торгів, тому окремі фракції можуть затягувати голосування з цього питання. Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат від фракції БПП Вадим Денисенко. Він зазначає, що зараз важко спрогнозувати, чи зможуть ініціатори звільнення глави Нацбанку
  • 18 Жовтня, 2016, 11:45
  • Розсилка
  Глава НБУ Валерія Гонтарева
  Глава НБУ Валерія Гонтарева

  На думку нардепа від БПП, представники парламентської опозиції, які до цього вимагали відставки Гонтаревої, не хочуть ставити це питання на голосування цього тижня

  Відставка Валерії Гонтаревої з посади глави Нацбанку стала предметом парламентських торгів, тому окремі фракції можуть затягувати голосування з цього питання. Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат від фракції БПП Вадим Денисенко.

  Він зазначає, що зараз важко спрогнозувати, чи зможуть ініціатори звільнення глави Нацбанку зібрати необхідну кількість голосів.

  «Чи є перспектива в тому, що парламент набере 226 голосів «за» звільнення Гонтаревої? Судячи з усього, буде зроблено все для того, аби не відбувся бліц-криг. У парламенті є десятки способів затягнути процедурні процеси. Найпростіший – зареєструвати паралельну постанову», – написав Вадим Денисенко.

  За його словами, представники парламентської опозиції, які до цього вимагали відставки Гонтаревої, не хочуть ставити це питання на голосування цього тижня, щоб мати можливість довше торгуватися за свої голоси.

  «Хоч би як дивно це звучало, але навіть такі вороги Гонтаревої, як Ляшко або «Самопоміч», наразі не готові однозначно відповісти, чи хочуть вони вже сьогодні або в четвер голосувати за її звільнення. Те саме стосується і «менш демократичних груп». НФ, очевидно, прийме рішення про вільне голосування. Одним словом, підсумовуючи, треба визнати тільки один єдиний доконаний факт – Гонтарева стала частиною великих парламентських торгів, а тому більшість учасників процесу намагатиметься максимально затягнути цей процес, щоб виторгувати по максимуму», – пояснив Вадим Денисенко.

  Він наголосив, що якщо питання про відставку Валерії Гонтаревої не буде поставлено на голосування в четвер, то потрібно розуміти, що фракції почали «гру в піддавки».

  Нагадаємо, вчора на погоджувальній раді ВРУ позафракційний депутат Сергій Тарута запропонував включити до порядку денного на цей пленарний тиждень питання звільнення глави НБУ Валерії Гонтаревої. Також її відставки зажадала лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко, яка заявила, що «червону кнопку руйнування економіки натиснула Гонтарева».

  Як повідомляв «Главком», сьогодні у Раді розповсюджують брошури проти Гонтаревої.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ