Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У племінниці міністра Петренка раптом з’явилися елітні квартири і авто

  • Розсилка
  У племінниці міністра Петренка раптом з’явилися елітні квартири і авто

  Відповідно до електронної декларації Петренка він не має власного житла, а мешкає в орендованому

  Племінниця міністра юстиції України Павла Петренка Божена Клічук після його призначення стала власницею двох квартир в елітних житлових комплексах на Печерську і автомобіля Lexus NX200. Про це йдеться у сюжеті Максима Опанасенка для телепрограми «Наші гроші з Денисом Бігусом».

  У 2015-2016 рр. племінниця міністра юстиції придбала активи, нинішня ринкова вартість яких - приблизно 7 мільйонів гривень. Власних доходів на подібні придбання у Клічук не було. На той час дівчина була студенткою і працювала лише молодшим економістом та помічником бухгалтера.  Обидві квартири дівчина придбала у 2015 році. Це двокімнатні апартаменти 85 квадратних метрів у київському ЖК «Панорама» на Євгена Коновальця,44А. Аналогічні нині коштують близько 3,5 мільйонів гривень. А також двокімнатна квартира у 65 квадратів в будинку по вулиці Євгена Коновальця, 36-В. Її орієнтовна вартість нині - 2.5 мільйони гривень.


  skrin3
  skrin4

  Водночас в жодній з двох записаних на неї квартир дівчина не мешкає. А проживає в третій, маминій, на бульварі Шевченка.

  Менш ніж за рік після двох дорогих покупок, у вересні 2016-го, студентка стала власницею нового престижного автомобіля Lexus NX200. В автосалоні такий коштує більше мільйона гривень.


  skrin5

  Матір Клічук - Оксана Петренко - раніше входила до складу бізнесових структур свого брата - нинішнього міністра юстиції Павла Петренка. Проте нині вона працює викладачем в Чернівецькому національному університеті Федьковича. Батько - лікар. Офіційні сукупні доходи батьків за останні два з половиною роки не дозволили б придбати навіть автомобіль Lexus.

  За словами самої Божени Клічук, їй допомагала вся родина.


  skrin1

  Божена Клічук

  Мати Божени - сестра міністра юстиції Оксана Петренко -  озвучила одразу декілька версій походження майна доньки: подарунок бабусі, спадок від дідуся, який помер 10 років тому, і допомога від дядька-підприємця по батьковій лінії - Романа Клічука.

  Сам Роман Клічук в коментарі повідомив, що допомагає племінниці фінансово з навчанням та подорожами, але не сумами, яких вистачило б на нерухомість та авто.

  Міністр юстиції Павло Петренко також спростував свою участь у придбаннях племінниці. Водночас він підтвердив, що у травні мав спільний відпочинок з нею у Туреччині і сплатив за нього.


  skrin6

  Відповідно до електронної декларації Петренка він не має власного житла, а мешкає в орендованому. Також в декларації міністра вказано, що він володіє 11-річним Volkswagen Golf, тоді як користується орендованою Toyota. Водночас Петренко має солідні суми в готівці та на банківських рахунках.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ