У Польщі засудили знищення пам’ятника воїнам УПА

  Фонд Міжнародної Солідарності (Варшава) попросив вибачення за руйнування пам'ятника
  Польські громадські організації засудили знищення пам'ятнику воїнам УПА у Підкарпатському воєводстві. Відповідну заяву опублікував голова Фонду Міжнародної Солідарності (Варшава), екс-міністр іноземних справ Польщі Кшиштоф Становський на польському сайті, присвяченому 25-й річниці Незалежності України. [READ_MORE] «Схиляючись над
  • 17 Жовтня, 2016, 08:17
  • Розсилка
  Вандали розбили пам'ятник воїнам УПА
  Вандали розбили пам'ятник воїнам УПА

  Фонд Міжнародної Солідарності (Варшава) попросив вибачення за руйнування пам'ятника

  Польські громадські організації засудили знищення пам'ятнику воїнам УПА у Підкарпатському воєводстві. Відповідну заяву опублікував голова Фонду Міжнародної Солідарності (Варшава), екс-міністр іноземних справ Польщі Кшиштоф Становський на польському сайті, присвяченому 25-й річниці Незалежності України.  «Схиляючись над могилами у Верхраті та Монастирі, просимо про вибачення і закликаємо: немає нашої згоди на нищення могил, цвинтарів, пам’ятників! Знаємо, що вони є частиною важкого минулого. У Польщі є увіковічення з часів окупації, повстань, шведського потопу, двох світових воєн. А польською традицією є повага до померлих! Нехай спочивають у мирі», - йдеться у заяві.

  Фонд також звернувся до своїх громадян із закликом відкинути мову ненависті, засудити знищення надгробків, агресивні написи на стінах і напади на людей.

  «Відео з актів вандалізму на цвинтарях та надгробках позначені знаком Табору Великої Польщі (поль. OWP) публікуються на каналі YouTube поляком, членом цієї організації, який зараз воює на стороні проросійських сепаратистів на Донбасі», - зазначається у заяві.

  Джерело: УНІАН

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ