У Росії готуються до обвалу цін на нафту

  Російські експерти чекають знаження цін на нафту всередині цього року
  Банк Росії в ризиковому сценарії розвитку економіки очікує поступового зниження цін на нафту з середини 2017 року до рівня близько 25 доларів за барель в середині 2018 року. Про це йдеться в доповіді регулятора, передає «Прайм». У березневій доповіді ЦБ в ризиковому сценарії припускав можливість зниження цін на нафту до 25 доларів за
  • 18 Червня, 2017, 13:45
  • Розсилка
  Видобуток нафти
  Видобуток нафти

  Російські експерти чекають знаження цін на нафту всередині цього року

  Банк Росії в ризиковому сценарії розвитку економіки очікує поступового зниження цін на нафту з середини 2017 року до рівня близько 25 доларів за барель в середині 2018 року.

  Про це йдеться в доповіді регулятора, передає «Прайм».

  У березневій доповіді ЦБ в ризиковому сценарії припускав можливість зниження цін на нафту до 25 доларів за барель вже в кінці 2017 року і уповільнення ВВП РФ в цьому році через цей фактор до нульової позначки.

  «Під впливом швидкого зростання обсягів експорту нафти з Лівії і Нігерії, з одного боку, а також в умовах уповільнення економічного зростання в Китаї і значно більш слабкого попиту на ринку енергоносіїв, з іншого боку, ціни на нафту будуть знижуватися вже з середини поточного року і до середини наступного року досягнуть рівня близько 25 доларів за барель», - йдеться в доповіді.

  «В результаті темпи економічного зростання складуться помітно нижче, ніж в базовому сценарії. При цьому уповільнення може початися вже з середини 2017 року»,- вказує Банк Росії.

  У п’ятницю на закритті торгів нафта марки Brent торгувалася по 47,58 долара за барель, WTI - по 44,89 долара за барель.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ