У Румунії російський телеканал залишили без ліцензії через пропаганду

  Рішення не продовжувати ліцензію російському телеканалу було прийнято одноголосно
  Румунська Національна рада по телебаченню і радіо одноголосно прийняла рішення не продовжувати ліцензію російському телеканалу RTR. Про це повідомляє видання RFI. [READ_MORE] У Національній раді вважають, що телеканал може поширювати пропаганду. «Існує небезпека того, що ця телестанція надасть неправдиву інформацію про
  • 12 Жовтня, 09:40
  • Розсилка

  Рішення не продовжувати ліцензію російському телеканалу було прийнято одноголосно

  Румунська Національна рада по телебаченню і радіо одноголосно прийняла рішення не продовжувати ліцензію російському телеканалу RTR. Про це повідомляє видання RFI.  У Національній раді вважають, що телеканал може поширювати пропаганду.

  «Існує небезпека того, що ця телестанція надасть неправдиву інформацію про Європейський союз та Сполучені Штати. Йдеться про проросійські пропагандистські матеріали, так звані фальшиві новини», - сказав виданню член ради Валентин Жукан.

  У той же час представник телекомпанії повідомив RFI, що RTR продовжить добиватися ліцензії на проведення трансляцій в Румунії.

  Нагадаємо, ще взимку міністр оборони Великобританії Майкл Феллон заявив, що Росія здійснює «м'яку пропаганду» через телеканал, який «є у неї в Великобританії». За словами глави Міноборони, через новинні агентства у РФ також є вплив на Великобританію.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ