У сенат США внесено законопроект про додаткові санкції проти Росії

  Пропоновані санкції спрямовані проти «окремих осіб», відповідальних за кібератаки під час виборчих перегонів в США
  Група американських сенаторів представила законопроект про розширення санкцій відносно Росії у зв'язку з кабератаками та агресією проти України. Ініціатором розширення санкцій став автор «закону Магнітського» Бен Кардін. Прихильниками законопроекту виступили також Джон Маккейн та сенатори Ліндсі Грем і Роберт Менендес.
  • 10 Сiчня, 21:46
  • Розсилка

  Пропоновані санкції спрямовані проти «окремих осіб», відповідальних за кібератаки під час виборчих перегонів в США

  Група американських сенаторів представила законопроект про розширення санкцій відносно Росії у зв'язку з кабератаками та агресією проти України.

  Ініціатором розширення санкцій став автор «закону Магнітського» Бен Кардін. Прихильниками законопроекту виступили також Джон Маккейн та сенатори Ліндсі Грем і Роберт Менендес.  Пропоновані санкції спрямовані проти «окремих осіб», відповідальних за кібератаки під час виборчих перегонів в США. Заходи будуть стосуватися, зокрема, «можливостей для експорту» і користування американською банківською системою.

  Говорячи про санкції, пов'язані з діями Росії щодо України, Кардін згадав обмежувальні заходи в сфері енергетики, а також санкцій проти тих, хто бере участь у приватизації російських активів, а також причетний до порушення прав людини на контрольованих РФ територіях.

  Про підготовку заходів у відповідь на російські кібератаки Бен Кардін оголосив ще в листопаді 2016 року.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ