У США держустановам заборонили використовувати продукцію «Касперського»

  Відомствам у США впродовж місяця необхідно розробити детальний план по видаленню продукції «Касперського»
  У США зажадали від всіх американських державних установ припинити використання продукції «Лабораторії Касперського» в найближчі три місяці. Про це йдеться в повідомленні на сайті внутрішньої безпеки. Відомство направило відповідну директиву, яка наказує припинити використання інформаційних продуктів компанії з Росії.
  • 14 Вересня, 09:50
  • Розсилка

  Відомствам у США впродовж місяця необхідно розробити детальний план по видаленню продукції «Касперського»

  У США зажадали від всіх американських державних установ припинити використання продукції «Лабораторії Касперського» в найближчі три місяці. Про це йдеться в повідомленні на сайті внутрішньої безпеки.

  Відомство направило відповідну директиву, яка наказує припинити використання інформаційних продуктів компанії з Росії.  «Директива закликає міністерства та агентства визначити використання або присутність продуктів «Касперського» на своїх інформаційних системах протягом 30 днів», - ідеться в повідомленні.

  Також відомствам наказали розробити детальний план щодо усунення і припинення поточного та майбутнього використання цих продуктів упродовж 60 днів.

  «На 90-й день починаючи з дня прийняття цієї директиви, якщо інше не буде наказано МВБ на основі нової інформації, почати реалізацію планів відомств щодо припинення використання та видалення цих продуктів з інформаційних систем», - додали в міністерстві.

  Нагадаємо, раніше повідомлялося, що російська компанія - розробник антивірусних програм «Лабораторія Касперського» розробляла спеціальні технології для Федеральної служби безпеки (ФСБ) Росії і передавала їй дані хакерів.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ