У США ввели в експлутацію новітній ракетний есмінець

  У США відбулася церемонія з введення в дію есмінця USS John Finn
  Новітній ракетний есмінець «Джон Фінн» (USS John Finn) введений в дію в США в суботу, урочиста церемонія з цього приводу відбулася на військово-морській базі Пірл-Харбор (штат Гаваї), повідомляє прес-служба Пентагону. Глава Тихоокеанського командування ВС США адмірал Гаррі Харріс на церемонії заявив, що поява нового корабля є сигналом
  • 16 Липня, 11:39
  • Розсилка
  <p>Есмінець &laquo;Джон Фінн&raquo; належить до класу &laquo;Арлі Берк&raquo;</p>
<div></div>
  Navy photo

  Есмінець «Джон Фінн» належить до класу «Арлі Берк»

  У США відбулася церемонія з введення в дію есмінця USS John Finn

  Новітній ракетний есмінець «Джон Фінн» (USS John Finn) введений в дію в США в суботу, урочиста церемонія з цього приводу відбулася на військово-морській базі Пірл-Харбор (штат Гаваї), повідомляє прес-служба Пентагону.

  Глава Тихоокеанського командування ВС США адмірал Гаррі Харріс на церемонії заявив, що поява нового корабля є сигналом для союзників і супротивників США в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні про те, що Америка має свої інтереси в цій частині світу.

  «Ми віримо в світ, який підтримується на сильної влади. І поява цього корабля каже нашим друзям і противникам, що ми дуже серйозно ставимося до цього регіону», - заявив адмірал.

  Новий есмінець названий на честь американського моряка Джона Фінна, який захищав базу Перл-Харбор під час нападу японців 7 грудня 1941 року. Він отримав 20 поранень, але не залишив поле бою. За проявлений героїзм моряк був нагороджений орденом Пошани, ставши його першим кавалером. Фін помер у 2010 році у віці 100 років.

  Джерело: УНІАН

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ