Тіла зниклих моряків есмінця США знайдені в затопленій частині корабля

  Останки тіл перевозять у військово-морську лікарню Йокосуки, де їх будуть ідентифікувати
  ВМС США повідомили, що тіла зниклих матросів знайдені всередині пошкодженого есмінця «Фіцжеральд». Про це інформує АР. Пошуковці отримали доступ до місць, які були пошкоджені під час зіткнення з торговельним судном. Флот заявив, що останки тіл перевозять у військово-морську лікарню Йокосуки, де їх будуть ідентифікувати. Також
  • 18 Червня, 06:27
  • Розсилка
  Пошкоджений есмінець ВМС США
  Пошкоджений есмінець ВМС США

  Останки тіл перевозять у військово-морську лікарню Йокосуки, де їх будуть ідентифікувати

  ВМС США повідомили, що тіла зниклих матросів знайдені всередині пошкодженого есмінця «Фіцжеральд».

  Про це інформує АР.

  Пошуковці отримали доступ до місць, які були пошкоджені під час зіткнення з торговельним судном. Флот заявив, що останки тіл перевозять у військово-морську лікарню Йокосуки, де їх будуть ідентифікувати.

  Також повідомляється, що сім'ї сповіщають і вони отримують необхідну підтримку. Імена моряків будуть оприлюднені після того, як всі родичі загиблих будуть поінформовані.

  Видання The Washington Post додає, що американські моряки знайдені в спальних відсіках судна, які затопило в результаті пошкодження правого борту есмінця.

  Як повідомляється, в момент зіткнення матроси, які перебували в цих відсіках, спали. Представник флоту не повідомив, чи знайдені тіла всіх сімох зниклих безвісти моряків.

  Як повідомляв «Главком», есмінець ВМС США «Фіцджеральд», який йшов приблизно в 56 милях на північний захід від Йокосуки (Японія), зіткнувся з філіппінським торговельним судном в ніч проти 17 червня.

  Повідомлялося, що після зіткнення сім членів екіпажу есмінця зникли безвісти. Пошуки загиблих тривали близько доби.

  Джерело: 112 Україна

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ