Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Україна приєдналась до Міжнародного агентства з відновлювальних джерел енергії

  • Розсилка
  <span>Фото: відновлювальна енергетика</span> - Україна приєдналась до Міжнародного агентства з відновлювальних джерел енергії
  Фото: відновлювальна енергетика

  Україна матиме доступ до прогресивних механізмів фінансування розвитку альтернативної енергетики

  Верховною Радою України (ВР) у вівторок, 5 грудня, прийнято Закон «Про приєднання України до Статуту Міжнародного агентства з відновлювальних джерел енергії (IRENA)».

  Про це йдеться на офіційному веб-порталі ВР.

  За ухвалення документу проголосували 254 народних депутати. Членство України в агентстві IRENA дозволить подавати заявки до фонду АDFD щодо отримання пільгових кредитів.

  Зазначається, що наразі бюджет фонду складає 350 млн доларів США, кредити надаються на конкурсній основі під 1-2% терміном до 20 років, включаючи 5-річний пільговий період, при умові співфінансування 50/50.

  Крім того, Україна отримуватиме інформацію щодо використання відновлюваних джерел енергії, а також матиме доступ до прогресивних механізмів фінансування розвитку альтернативної енергетики.

  У подальшому це створить умови для залучення експертної допомоги агентства IRENA щодо покращення нормативно-правової бази України у сфері відновлюваної енергетики.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ