Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Україна вже переграла Росію - Порошенко

  • Розсилка
  Порошенко на 15-й щорічній конференції YES - Україна вже переграла Росію - Порошенко
  Порошенко на 15-й щорічній конференції YES

  Президент заявив, що найкращий спосіб захистити вільний світ – захистити Україну

  Президент Петро Порошенко заявив, що Україна вже переграла Росію.

  Про це він сказав у виступі на 15-й щорічній конференції YES у Києві.

  «Можу констатувати, що Росію ми переграли, і вже понад рік, як Угода про асоціацію між Україною і ЄС набула чинності. Частка Євросоюзу в експорті коливається від 42 до 43%, стрімко наближаючись до 50%, і це вагомий компенсатор тих втрат, які спричинила нам Росія», - зазначив Порошенко, говориться на сторінці президента у Twitter.

  Президент заявив, що найкращий спосіб захистити вільний світ – захистити Україну. «Хрестовий похід Москви проти демократії та свободи набув характеру світової гібридної війни. З нашими західними партнерами виробляємо механізми протидії стороннім втручанням у виборчий процес», - сказав він.

  «Як президент я гарантую вільні, чесні й демократичні вибори глави держави, парламенту, органів місцевого самоврядування. Процес волевиявлення має ще раз зарекомендувати Україну як лідера в дотриманні стандартів демократії на пострадянському просторі», - підкреслив Порошенко.

  Нагадаємо, Порошенко заявив, що 14 вересня буде підписано документ про надання Україні від ЄС макрофінансової допомоги у сумі 1 млрд євро.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ