Українцям дозволили утеплювати багатоповерхівки з автономним опаленням

  «Теплими кредитами» в Україні скористалося вже 200 тисяч осіб
  Відтепер ОСББ у будинках, що не приєднані до системи централізованого теплопостачання, зможуть безперешкодно брати участь у програмі «теплих» кредитів. Про це йдеться у постанові Кабінету Міністрів України, яку підготовлено спільно з Держенергоефективності, повідомляє прес-служба уряду. «Раніше механізм програми
  • 12 Липня, 18:49
  • Розсилка

  «Теплими кредитами» в Україні скористалося вже 200 тисяч осіб

  Відтепер ОСББ у будинках, що не приєднані до системи централізованого теплопостачання, зможуть безперешкодно брати участь у програмі «теплих» кредитів.

  Про це йдеться у постанові Кабінету Міністрів України, яку підготовлено спільно з Держенергоефективності, повідомляє прес-служба уряду.

  «Раніше механізм програми «теплих кредитів» унеможливлював участь у ній ОСББ, які утворені у будинках, не приєднаних до систем централізованого теплопостачання - які, наприклад, мають автономне газове опалення. Ми відкоригували цей механізм», - прокоментував віце-прем’єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

  За цією програмою держава компенсує 20-40% від суми кредитів, узятих для утеплення будинків та запровадження інших заходів енергоефективності.

  Згідно останніх даних Кабінету міністрів, у 2017 році програма «теплих» кредитів надзвичайно популярна серед ОСББ. Якщо у 2016 році учасниками програми ставали 10-15 ОСББ у тиждень, то цьогоріч - вже 20-30 ОСББ. Зокрема, минулого тижня залучено найбільший в Україні «теплий» кредит для ОСББ на суму майже 10 млн гривень.

  За два роки дії програми нею скористалося 960 ОСББ, залучивши на енергоефективні заходи понад 144 млн гривень.

  1 квітня Зубко заявляв, що «теплими кредитами» скористалися 200 тисяч осіб.

   

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ