Українські підлітки долучаються до небезпечної гри «зникни на 24 години»

  Суть розваги полягає в тому, що підліток повинен піти з дому і не давати про себе знати впродовж доби
  Серед українських підлітків набуває популярності небезпечна екстремальна розвага «зникни на 24 години», повідомляють користувачі соцмереж. «Суть полягає в тому, що підліток повинен піти з дому і не давати про себе знати впродовж доби», – пише у Facebook користувачка Тетяна Лупова. Перші випадки зникнення дітей було
  • 26 Сiчня, 2017, 13:59
  • Розсилка
  Перші випадки зникнення дітей зареєстровано в Київській області
  Перші випадки зникнення дітей зареєстровано в Київській області

  Суть розваги полягає в тому, що підліток повинен піти з дому і не давати про себе знати впродовж доби

  Серед українських підлітків набуває популярності небезпечна екстремальна розвага «зникни на 24 години», повідомляють користувачі соцмереж.

  «Суть полягає в тому, що підліток повинен піти з дому і не давати про себе знати впродовж доби», – пише у Facebook користувачка Тетяна Лупова.

  Перші випадки зникнення дітей було зареєстровано в Київській області. Там з різницею в три дні «зникло» двоє хлопчиків. Через добу після цього і одного, і другого знайшли. Нічого кримінального з ними не сталося.

  Викладачі старших класів уже отримали повідомлення про небезпечне захоплення підлітків. Воно небезпечне насамперед тим, що молодь створює велику кількість груп у соцмережах, там ставить перед бажаючими зникнути завдання, а після цього група знищується.

  Простежити, де ховається неповнолітній, практично неможливо, а також дуже складно з'ясувати, чи дійсно підліток зник, чи так грається. «Фахівці радять батькам поговорити з підростаючими дітьми і пояснити всю небезпеку такої забави. Іншого способу боротьби з модною екстремальною розвагою неповнолітніх поки що не вигадали», – попереджають правоохоронці.

  У Росії ця проблема існує вже певний час. Можливо, поширилась на Україну через соцмережу «ВКонтакте».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ