Ураган «Ірма» втрачає силу на шляху до США

  Евакуація людей зі штату Флорида триває
  Ураган «Ірма» послабшав до 4-ї штормової категорії. Про це повідомляє видання AP на своїй сторінці в Twitter. «Ураган «Ірма» послабшав до 4-ї штормової категорії, після руйнування Карибського басейну, він залишається потужним ураганом», - сказано в повідомлені. Раніше влада штату Флорида віддала розпорядження
  • 8 Вересня, 12:39
  • Розсилка

  Евакуація людей зі штату Флорида триває

  Ураган «Ірма» послабшав до 4-ї штормової категорії. Про це повідомляє видання AP на своїй сторінці в Twitter.

  «Ураган «Ірма» послабшав до 4-ї штормової категорії, після руйнування Карибського басейну, він залишається потужним ураганом», - сказано в повідомлені.

  Раніше влада штату Флорида віддала розпорядження про евакуацію більш 500 тисяч людей у зв'язку з наближенням потужного урагану «Ірма».

  Як відомо, через ураган «Ірма» на Карибах загинуло 14 людей.

  6 вересня ураган Ірма досяг берегів Антигуа і Барбуда в Карибському морі. Урагану присвоїли максимальну п'яту категорію небезпеки (катастрофічну).

  Ураган Ірма вже зруйнував два острови.

  Як відомо, ураган Ірма називають найпотужнішим ураганом в Атлантиці за останнє десятиліття

  Нагадаємо, президент США Дональд Трамп оголосив про введення режиму надзвичайного стану в асоційованому з США Пуерто-Рико, в штаті Флорида і на Віргінських островах.

  Напередодні «Главком» повідомляв, що урагану Ірма, який налетів на Карибський басейн і південь США, присвоїли п'яту, найвищу категорію за шкалою ураганів Саффіра-Сімпсона. Швидкість вітру в ньому перевищує 295 кілометрів на годину.

  NASA показало потужний ураган «Ірма» з космосу.

  З островів південного узбережжя штату Флорида розпочалася евакуація людей у зв'язку з наближенням урагану «Ірма».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ