В анексованому Криму почнуть розглядати по суті справу журналіста Семени

  Проти Семени російські органи порушили кримінальну справу за підозрою в закликах до «порушення територіальної цілісності Росії»
  У підконтрольному Кремлю суді Сімферополя, 20 березня, відбудеться розгляд по суті справи проти українського журналіста Миколи Семени. Про це пише «Радіо Свобода». Журналіст співпрацював із проектом Радіо Свобода «Крим.Реалії». Попереднє засідання у справі відбулося наприкінці лютого. Тоді сторона захисту висловила
  • 20 Березня, 07:42
  • Розсилка
  Журналіст Микола Семена
  Журналіст Микола Семена

  Проти Семени російські органи порушили кримінальну справу за підозрою в закликах до «порушення територіальної цілісності Росії»

  У підконтрольному Кремлю суді Сімферополя, 20 березня, відбудеться розгляд по суті справи проти українського журналіста Миколи Семени.

  Про це пише «Радіо Свобода».

  Журналіст співпрацював із проектом Радіо Свобода «Крим.Реалії».

  Попереднє засідання у справі відбулося наприкінці лютого. Тоді сторона захисту висловила претензії до лінгвістичної експертизи.

  Навесні 2016 року в Криму відбулися масові обшуки, в тому числі у незалежних журналістів, яких підозрювали у співпраці з проектом Радіо Свобода.

  Проти журналіста Миколи Семени російські органи порушили кримінальну справу за підозрою в закликах до «порушення територіальної цілісності Росії». Йому заборонили виїзд із півострова.

  Захист Миколи Семени, Міжнародна і Європейська Федерація журналістів, а також офіс представника ОБСЄ з питань свободи слова закликали ФСБ Росії випустити журналіста з Криму на лікування, але позитивної відповіді так і не отримали.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ