Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  В архівах німецької Штазі знайшли службове посвідчення Путіна

  • Розсилка
  <p>Посвідчення на ім'я майора Путіна було видано 31 грудня 1985 року</p> - В архівах німецької Штазі знайшли службове посвідчення Путіна

  Посвідчення на ім'я майора Путіна було видано 31 грудня 1985 року

  У Кремлі вже прокоментували інформацію про посвідчення Путіна

  В архівах Штазі виявили службове посвідчення на ім’я Володимира Путіна, який у 1980-х роках був агентом КДБ. Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на AP.

  За даними видання, посвідчення на ім'я майора Путіна було видано 31 грудня 1985 року. Його продовжували кожен квартал протягом наступних чотирьох років. Документ був необхідний для того, щоб Путін міг безперешкодно відвідувати офіси Штазі. Газета опублікувала фото посвідчення зі штампами про продовження до кінця 1989 року.


  1544524698-9101

  Конрад Фельбер, який очолює дрезденську філію органу, що контролює архіви Штазі, повідомив, що посвідчення дозволяло Путіну безперешкодно входити та залишати кабінети Штазі. За його словами, це полегшувало вербовку агентів, оскільки Путіну не доводилося повідомляти, що він працював на КДБ.

  У Кремлі вже прокоментували інформацію про посвідчення Путіна. Як заявив прес-секретар російського президента Дмитрій Пєсков, радянський КДБ і міністерство держбезпеки колишньої НДР (Штазі) були партнерськими спецслужбами і могли обмінюватися документами для своїх співробітників.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ