Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  В Естонії розкрили мережу російських агентів впливу

  • Розсилка
  Гендиректор Департаменту зовнішньої розвідки Естонії Мікк Марран - В Естонії розкрили мережу російських агентів впливу
  Гендиректор Департаменту зовнішньої розвідки Естонії Мікк Марран

  Серед громадських діячів, таких як журналісти, дипломати, бізнесмени та політики, виявлені агенти впливу Росії

  На форумі безпеки в Аспені, США, генеральний директор Департаменту зовнішньої розвідки Естонії Мікк Марран повідомив про розкриття агентів впливу Росії.

  Про це повідомляє, повідомляє естонське агентство Delfi.

  «Ми встановили мережу, яка складається з політиків, журналістів, дипломатів, бізнесменів, що насправді включає в себе агентів впливу Росії, яким кажуть, що їм слід робити. Ми ясно бачимо, що ці люди нав'язують російський план дій», — сказав Марран.

  Глава естонської зовнішньої розвідки попередив, що, незважаючи на саміт президентів Дональда Трампа і Володимира Путіна і на вигляд хороші відносини, загроза з боку Росії далеко не минула: останнім часом Кремль став, скоріше, більше використовувати у своїх цілях агентів впливу і збільшувати їх роль, зазначив Марран.

  Естонська розвідка впевнена в тому, що всім цим людям дають вказівки, що саме необхідно робити.

  Також Марран заявив, що Росія стала збільшувати роль агентів впливу і стала все більше використовувати їх у своїх цілях. Він вказав, що серед цих людей політики, які роками працювали на рівні місцевих самоврядувань, але тепер почали входити в національні парламенти різних країн.

  Як приклад він навів політиків, які роками працювали на рівні місцевого самоврядування, а тепер стали проходити в національні парламенти та уряди країн.

  «Що вони (росіяни — ред.) їм запропонували, це увага ЗМІ і політична підтримка, ексклюзивні бізнес-можливості та у поодиноких випадках також фінансова допомога», — зазначив Марран.

  У той же час керівник естонської зовнішньої розвідки не погодився назвати жодного конкретного політика, дипломата або журналіста, щодо якого є підозра, що йдеться про агента впливу.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ