В Івано-Франківську немовля випало з вікна на сьомому поверсі і вижило

  Дитина 2016 року народження після падіння перебуває у лікарні
  У Івано-Франківську однорічна дитина випадково випала з вікна на сьомому поверсі. Попри падіння з чималої висоти, немовля вижило. Нещасний випадок стався ще у вівторок, 2 січня, близько 14:30 в Івано-Франківську по вул. Вовчинецька. За повідомленням місцевого видання «Місто», на місце одразу виїхала слідчо-оперативна група. Дитина 2016
  • 4 Сiчня, 10:42
  • Розсилка

  Дитина 2016 року народження після падіння перебуває у лікарні

  У Івано-Франківську однорічна дитина випадково випала з вікна на сьомому поверсі. Попри падіння з чималої висоти, немовля вижило. Нещасний випадок стався ще у вівторок, 2 січня, близько 14:30 в Івано-Франківську по вул. Вовчинецька.

  За повідомленням місцевого видання «Місто», на місце одразу виїхала слідчо-оперативна група. Дитина 2016 року народження після падіння перебуває у лікарні. У неї забій головного мозку, крім того доставлена з діагнозом: полі травма (сукупність травм, які характеризується значними змінами структури та функції органів і систем органів).

  Начальник сектору молодіжної превенції управління превентивної діяльності ГУНП в Івано-Франківській області Алла Бойчук повідомила, що сім’я благополучна і забезпечена, а за дитиною був належний догляд.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ