Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  В ЄС набрав чинності новий кодекс поведінки для єврочиновників

  • Розсилка
  В ЄС набрав чинності новий кодекс поведінки для єврочиновників

  Комісари ЄС повинні будуть декларувати інвестиції в розмірі понад €10 тисяч

  В Європейському Союзі набрав чинності новий кодекс поведінки для єврочиновників, який передбачає запобігання конфлікту інтересів, посилення прозорості та підзвітності.

  Кодекс узгоджений з Європарламентом і буде застосовуватися до всіх нинішніх членів Єврокомісії, мандат якої закінчується в 2019 році.

  Тепер членам Єврокомісії після звільнення з цієї посади доведеться зачекати не півтора, а два роки, перш ніж працевлаштуватися на високооплачувану роботу в приватних корпораціях. Для голови Єврокомісії цей період триватиме три роки.

  Комісари ЄС повинні будуть декларувати інвестиції в розмірі понад €10 тисяч незалежно від можливості конфлікту інтересів.

  Крім того, створюється незалежний комітет з етики, який має підвищений статус, для посилення контролю і вироблення рекомендацій з етичних стандартів.

  Очікується, що 7 лютого Європарламент затвердить нові положення, що дозволяють комісарам ЄС брати участь у виборах в цю асамблею без «відпускної» паузи. Також у кінці лютого 2018 року Єврокомісія вперше опублікує відомості про всі витрати на відрядження своїх членів.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ