В ЄС обговорять нові санкції проти режиму Асада та його союзників

  Зустріч міністрів закордонних справ ЄС відбудеться в Люксембурзі 17 жовтня
  Великобританія, Франція та Німеччина мають намір переконати Європейський Союз у необхідності засудити руйнівну повітряну кампанію Росії в Сирії та підготувати ґрунт для введення нових санкцій проти режиму президента Асада та його союзників. [READ_MORE] Зустріч міністрів закордонних справ ЄС відбудеться в Люксембурзі 17 жовтня після того, як
  • 17 Жовтня, 2016, 10:10
  • Розсилка
  Президент Сирії Башар Асад
  Президент Сирії Башар Асад

  Зустріч міністрів закордонних справ ЄС відбудеться в Люксембурзі 17 жовтня

  Великобританія, Франція та Німеччина мають намір переконати Європейський Союз у необхідності засудити руйнівну повітряну кампанію Росії в Сирії та підготувати ґрунт для введення нових санкцій проти режиму президента Асада та його союзників.  Зустріч міністрів закордонних справ ЄС відбудеться в Люксембурзі 17 жовтня після того, як США провели переговори в Лозанні й Лондоні та були розкритиковані нові російські авіаудари в Алеппо, передає Reuters.

  Так, глави зовнішньополітичних відомств цих країн мають намір засудити ескалацію ситуації в Алеппо й прирівняти авіаудари по мирних жителях та лікарнях до військових злочинів, що далі приведе до Міжнародного кримінального суду.

  Крім того, Британія, Франція та Німеччина закликають до припинення бойових дій у Сирії й забезпечення доставки гумдопомоги.

  Нагадаємо, що США і Великобританія розглядають нові економічні санкції щодо сирійського та російського урядів через їхні дії у розореному війною Алеппо.

  Джерело: УНІАН

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ