В Луганську бойовики затримали проукраїнського блогера

  Блогеру приплели «міцні зв’язки» зі співробітниками українських спецслужб і батальйоном «Айдар», якого давно не існує
  Бойовики оприлюднили відео із затриманням луганського блогера Едуарда Неделяєва. Про це повідомляє Укрінформ. Згідно з інформацією так званого «МГБ» терористичної організації «ЛНР», затриманий блогер під ніком «Edward Ned» у соцмережах «поширював матеріали, які кваліфіковані експертами як
  • 30 Листопада, 2016, 07:29
  • Розсилка

  Блогеру приплели «міцні зв’язки» зі співробітниками українських спецслужб і батальйоном «Айдар», якого давно не існує

  Бойовики оприлюднили відео із затриманням луганського блогера Едуарда Неделяєва.

  Про це повідомляє Укрінформ.

  Згідно з інформацією так званого «МГБ» терористичної організації «ЛНР», затриманий блогер під ніком «Edward Ned» у соцмережах «поширював матеріали, які кваліфіковані експертами як екстремістські». При цьому блогеру, справжнє ім’я якого Едуард Неделяєв, приплели «міцні зв’язки» зі співробітниками українських спецслужб і батальйоном «Айдар», якого давно не існує.

  На відео затримання було продемонстровано сарай-майстерню, наповнену різними деталями для роботи з радіоелектронікою.

  «Виявлено пристрої, матеріали й обладнання, які можливо застосувати при стеженні, дистанційного управління пристроями та передачі даних, наприклад, координат», – коментує голос за кадром.

  Між тим, як повідомляють луганчани у соцмережах, блогера затримали лише за те, що він періодично писав на своїй сторінці у Фейсбуці про життя міста та не боявся висловлювати проукраїнську позицію.

  На сторінці користувача Edward Ned справді є багато проукраїнських дописів, луганчанин висловлював свої погляди на ситуацію на окупованій Луганщині та в Росії.

  Крім того, на сторінці зазначається, що Неделяєв є підприємцем, займається конструюванням радіоапаратури. Вказана також адреса його особистого сайту, де автор викладає власні електронні проекти, які можна використовувати безкоштовно.  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ