В окупованому Криму прокуратура вимагає вісім років позбавлення волі Чийгозу

  Заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу звинувачують в організації масових заворушень
  В окупованому Криму прокуратура просить у суду вісім років позбавлення волі для Ахтема Чийгоза, якому інкримінують «організацію і участь у масових заворушеннях біля стін кримського парламенту 26 лютого 2014 року». Про це повідомив адвокат Микита Полозов у Facebook. «Прокурор запросила вісім років позбавлення волі Ахтему
  • 7 Серпня, 12:25
  • Розсилка
  Ахтем Чийгоз
  Ахтем Чийгоз

  Заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу звинувачують в організації масових заворушень

  В окупованому Криму прокуратура просить у суду вісім років позбавлення волі для Ахтема Чийгоза, якому інкримінують «організацію і участь у масових заворушеннях біля стін кримського парламенту 26 лютого 2014 року». Про це повідомив адвокат Микита Полозов у Facebook.

  «Прокурор запросила вісім років позбавлення волі Ахтему Чийгозу», - написав він.

  Нагадаємо, заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз був затриманий 29 січня 2015 року. Йому інкримінують "організацію і участь у масових заворушеннях біля стін кримського парламенту 26 лютого 2014 року". Ще п'ятьом кримським татарам - Мустафі Дегерменджи, Алі Асанову, Арсену Юнусову, Ескендеру Кантемірову і Ескендеру Емирвалієву - участь у масових заворушеннях. Вони відкидають звинувачення проти себе.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ