В окупованому Криму стрімко зростає кількість ВІЛ-інфікованих

  Кримські медики щорічно реєструють приріст числа ВІЛ-інфікованих на 10-12%
  В окупованому Криму стрімко поширюється ВІЛ-інфекція, повідомляє видання «КрымИнформ». Кримські медики щорічно реєструють приріст числа ВІЛ-інфікованих на 10-12%, заявив головний лікар Центру профілактики та боротьби зі СНІДом Олександр Немикін. «Доводиться констатувати, що в Криму стабілізувати поширення ВІЛ-інфекції поки не
  • 1 Грудня, 2016, 15:50
  • Розсилка
  На анексованому півострові за 10 місяців 2016 року було зареєстровано 793 нові випадки зараження
  На анексованому півострові за 10 місяців 2016 року було зареєстровано 793 нові випадки зараження

  Кримські медики щорічно реєструють приріст числа ВІЛ-інфікованих на 10-12%

  В окупованому Криму стрімко поширюється ВІЛ-інфекція, повідомляє видання «КрымИнформ». Кримські медики щорічно реєструють приріст числа ВІЛ-інфікованих на 10-12%, заявив головний лікар Центру профілактики та боротьби зі СНІДом Олександр Немикін.

  «Доводиться констатувати, що в Криму стабілізувати поширення ВІЛ-інфекції поки не вдається», - сказав він.

  У свою чергу експерт відділу епідемічного нагляду міжрегіонального управління Росспоживнагляду по окупованому Криму і Севастополю Наталія Беркович додала, що на анексованому півострові за 10 місяців 2016 року було зареєстровано 793 нові випадки зараження. Це на 5,3% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

  Нагадаємо, в Єкатеринбурзі (Росія) офіційно оголошено епідемію вірусу імунодефіциту людини. Там зареєстрували 26 693 випадки ВІЛ-інфекції. Іншими словами, ВІЛ-інфіковано 1,8% населення, або майже кожного 50-го жителя міста.

  Як повідомлялось, серед особового складу російсько-терористичних військ на Донбасі продовжують виявляти військовослужбовців, хворих на СНІД. Так, у Центральній районній лікарні н.п. Новоазовськ, від СНІДу помер «військовослужбовець» «1-го мотострілецького батальйону 3-ї мотострілецької роти 9 ошмсп мп» Ладовський В.С. Зазначається, що за останній час це вже другий підтверджений факт смерті військовослужбовців «1 АК ДНР» від СНІДу. Раніше у військовому госпіталі на базі Центральної районної лікарні м. Ясинувата помер від СНІДу військовослужбовець Поролян А.М.

  Тим часом в Україні триває реформування системи охорони здоров'я України, що відображає готовність уряду України покращувати стан здоров'я населення, зокрема в контексті протидії ВІЛ/СНІДу. Глобальна мета боротьби «90-90-90» полягає в тому, щоб до 2020 року 90% ВІЛ-інфікованих знали про свій діагноз, 90% з них - отримали лікування, а 90% цих людей мали понижене вірусне навантаження. 

  Як відомо, ВІЛ - вірус імунодефіциту людини, що вражає клітини імунної системи, в результаті чого розвивається синдром набутого імунного дефіциту (СНІД): організм втрачає можливість захищатися від інфекцій і зазвичай людина помирає саме від них. З 1987 року до кінця 2015 року в аексованому Криму було зареєстровано 21 тис. 164 ВІЛ-інфікованих, за цей період померли 5,5 тис. осіб. Найбільше інфікованих зафіксовано в Феодосії, Сімферополі, Ялті, Джанкойському, Красногвардійському та Сімферопольському районах.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ