Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  В СБУ проводять системну реформу: стали відомі подробиці

  • Розсилка
  В СБУ проводять системну реформу: стали відомі подробиці

  В СБУ розпочато функціональний аудит структурних підрозділів для проведення аналізу та визначення ефективності їх роботи

  В Службі безпеки України наразі проводять системну реформу, яка має наблизити відомство до стандартів кращих спецслужб світу.

  Про це 12 вересня у Facebook повідомила речниця СБУ Олена Гітлянська.

  «Не чекаючи на прийняття нової редакції Закону України «Про Службу безпеки України», СБУ проводить дієву та системну реформу відомства», - заявила Гітлянська.

  Вона повідомила, що у відомстві розпочато функціональний аудит власних структурних підрозділів для проведення аналізу та визначення ефективності їх роботи.

  «Метою перевірки є також оптимізація чисельності Служби з урахуванням забезпечення належного рівня державної безпеки. Триває плідна співпраця з Радою національної безпеки та оборони, депутатським корпусом щодо розробки змін до чинного законодавства у сфері безпеки», - зазначила речниця СБУ.  Вона зауважила, що дієва реформа Служби неможлива без забезпечення умов для її ефективного проведення. Про це свідчить український та світовий досвід.

  «Зокрема, перед нами є нещодавні приклади реформування Нацполіції, створення нових антикорупційних органів. Процеси супроводжувались високим рівнем фінансування цих структур. СБУ тут не є винятком», - сказала Гітлянська.

  Речниця СБУ додала, що на сьогодні СБУ повністю виконує всі завдання, поставлені перед нею державою. Чимала частина ресурсів спрямовується на забезпечення підрозділів та контррозвідувальні заходи у районі проведення Операції Об’єднаних сил.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ