Ватикан думає над відлученням від церкви корупціонерів та членів мафії

  У Ватикані проходили «Міжнародні дебати про корупцію»
  Ватикан розглядає заходи, які можуть бути прийняті до членів мафії і корупціонерам у всьому світі. Про це повідомив представник Святійшого престолу, передає RFI. Представники церкви, юристи, дипломати і поліцейські з 50 країн зібралися напередодні у Ватикані для проведення «Міжнародних дебатів про корупцію». «В даний час виникла
  • 18 Червня, 22:55
  • Розсилка
  Папа Римський Франциск
  Папа Римський Франциск

  У Ватикані проходили «Міжнародні дебати про корупцію»

  Ватикан розглядає заходи, які можуть бути прийняті до членів мафії і корупціонерам у всьому світі. Про це повідомив представник Святійшого престолу, передає RFI.

  Представники церкви, юристи, дипломати і поліцейські з 50 країн зібралися напередодні у Ватикані для проведення «Міжнародних дебатів про корупцію».

  «В даний час виникла необхідність у поглибленні, як на міжнародному рівні, так і на рівні правової основи церкви, питання про відлучення від церкви за корупцію і членство в мафіозних організаціях», - йдеться в спільній заяві за результатами зустрічі.

  Рішення Ватикану про відлучення від церкви «є дуже важливим сигналом», - підтверджує також  генеральний прокурор Реджіо ді Калабріа.

  До слова, Папа Римський порадив канцлеру Німеччини Ангелі Меркель ще більше тиснути на президента США Дональда Трампа.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ