«Вибори ще не вирішені»: Меркель розпочала агітаційний тур з Дортмунда

  В ході свого туру по країні Меркель планує побувати у 50 населених пунктах
  Канцлер Німеччини Ангела Меркель у суботу розпочала свій передвиборчий тур за шість тижнів до дня голосування, відвідуванням Дортмунда. «Вибори ще не вирішені», - заявила вона у своєму виступі. В ході свого туру по країні глава Християнсько-демократичного союзу планує побувати у 50 пунктах, повідомляє «Укрінформ».
  • 13 Серпня, 01:49
  • Розсилка
  Ангела Меркель
  Ангела Меркель

  В ході свого туру по країні Меркель планує побувати у 50 населених пунктах

  Канцлер Німеччини Ангела Меркель у суботу розпочала свій передвиборчий тур за шість тижнів до дня голосування, відвідуванням Дортмунда.

  «Вибори ще не вирішені», - заявила вона у своєму виступі.

  В ході свого туру по країні глава Християнсько-демократичного союзу планує побувати у 50 пунктах, повідомляє «Укрінформ».

  Третього вересня мають відбутися перші і єдині теледебати Меркель і кандидата від Соціал-Демократичної партії Мартіна Шульца, який веде свою кампанію вже багато тижнів, у той час як його основна конкурентка проводила відпустку в італійських Альпах.

  В ході виступу в Дортмунді Меркель окремо зупинилася на автомобільній темі, згадала дизельний скандал, помітивши, що довіру до галузі «зруйновано замітанням сміття під килим». Меркель закликала автомобілебудівників виправити помилки і пообіцяла допомогу від держави.

  Проведене минулого тижня опитування показало, що задоволеність німців роботою їх канцлера впала за місяць на цілих 10 процентних пунктів до 59%. 

  Меркель офіційно стала кандидатом на посаду канцлера від ХДС наприкінці лютого

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ