Вибух котла в Анкарі визнали терактом

  Сильний вибух розніс вікна будівлі
  Вибух в будівлі податкової інспекції в районі Чукурамбар Анкари (столиця Туреччини) був терактом, підозрюваний в його скоєнні пов'язаний з сирійським курдським «Демократичним союзом». Про це йдеться в заяві адміністрації губернатора Анкари. «В результаті експертиз на місці вибуху 1 лютого в 20.03 знайдені докази того, що було
  • 2 Лютого, 20:33
  • Розсилка
  AP Photo / Burhan Ozbilici

  Сильний вибух розніс вікна будівлі

  Вибух в будівлі податкової інспекції в районі Чукурамбар Анкари (столиця Туреччини) був терактом, підозрюваний в його скоєнні пов'язаний з сирійським курдським «Демократичним союзом». Про це йдеться в заяві адміністрації губернатора Анкари.

  «В результаті експертиз на місці вибуху 1 лютого в 20.03 знайдені докази того, що було використано вибуховий пристрій. Були вивчені відео з камер зовнішнього спостереження, і з'ясувалося, що підозрілий чоловік увійшов до будівлі і залишив на вході сумку, в якій, імовірно, знаходився вибуховий пристрій», - йдеться в заяві.

  Нагадаємо, 1 лютого у приміщенні податкової інспекції в Анкарі (столиця Туреччини) вибухнув паровий котел, який зруйнував частину будівлі.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ