Віце-спікер розповіла, хто приклав руку до законопроекту про вибори на Донбасі

  За словами Сироїд, була редакція законопроекту, запропонована росіянами в Мінську
  Віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироїд стверджує, що законопроект про вибори на Донбасі вже напрацьований, і вона знає, які депутати причетні до його підготовки. Про це Сироїд заявила в інтерв'ю «Главкому». «Я точно знаю, що він є. Не знаю, чи є він в адміністрації, чи, може, був і «пішов». Але я знаю, що є
  • 29 Листопада, 2016, 18:04
  • Розсилка
  Оксана Сироїд
  Оксана Сироїд

  За словами Сироїд, була редакція законопроекту, запропонована росіянами в Мінську

  Віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироїд стверджує, що законопроект про вибори на Донбасі вже напрацьований, і вона знає, які депутати причетні до його підготовки. Про це Сироїд заявила в інтерв'ю «Главкому».

  «Я точно знаю, що він є. Не знаю, чи є він в адміністрації, чи, може, був і «пішов». Але я знаю, що є депутати, причетні до підготовки цього законопроекту», - сказала вона.  За її даними, голова Комітету з питань правової політики і правосуддя Руслан Князевич «вже і не заперечує, що долучений до процесу».

  При цьому Сироїд не знає, в якому вигляді цей документ є і чи він готовий. «Я тільки знаю, що ведеться робота. Знаю, що була редакція, запропонована росіянами в Мінську. Та не знаю, чи була якась інша редакція. Але це абсурд. Ми зараз обговорюємо фактично процес законотворення, який мало того, що є закритим, так, виявляється, ще й робиться під тиском сторони, яка є агресором, окупувала частину території України. А наші міжнародні партнери з цим ще й погоджуються. Тотальний абсурд», - зазначила віце-спікер.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ