Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Вітренко відповіла на звинувачення силовиків у тому, що Росія підкупила її за 2 млн.

  • Розсилка
  Наталія Вітренко - Вітренко відповіла на звинувачення силовиків у тому, що Росія підкупила її за 2 млн.
  Наталія Вітренко

  Відомий у минулому політик каже, що її організація здійснює правозахисну діяльність, а не зазіхає на територіальну цілісність України

  Лідерка Прогресивної Соціалістичної партії України Наталія Вітренко відреагувала на кримінальне провадження проти своєї Всеукраїнської громадянської жіночої організації «Дар життя», звинуваченої у посяганням на цілісність України  (ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 110 КК України).

  Відповідний лист надійшов на адресу «Главкома».

  Вітренко заявила, що за три роки з моменту відкриття вищевказаного кримінального провадження, «досі не зібрані і не можуть бути зібраними будь-які належні докази про підготовку та здійснення будь-яких дій з боку ВГЖО «Дар життя» із зазіхання на територіальну цілісність України.

  Вітренко в 2014 році двічі давала свідчення слідчим СБУ, а також надала всі документи, які, на її думку, є безперечними доказами того, що жіноча організація «Дар життя» планувала здійснювати законну правозахисну діяльність в Україні, а ніщо інше.

  «Не зважаючи на свідчення та надані СБУ докази, кримінальне провадження не закривається, а продовжується перекручення дійсних намірів жіночої організації «Дар життя» здійснити правозахисну діяльність, у тяжке кримінальне правопорушення. Наталія Вітренко вважає, що мета цих дій СБУ і прокуратури – це політична репресія, дискредитація її в очах суспільства як кримінального злочинця», - зазначено у листі.

  Як відомо, Печерський районний суд Києва задовольнив ряд клопотань правоохоронних органів, які перевіряють ВГЖО «Дар життя» на причетність до отримання коштів через російський фонд, що мали бути використані для ведення пропагандистської роботи з дискредитації діючої влади в Україні.

  Про деталі справи читайте тут: 

  Суд арештував майно організації, яку очолює Вітренко: підозрюють у посяганні на цілісність України

  СБУ вполювала «Шатуна». Сліди ведуть до Тимошенко? (ДОКУМЕНТ)

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ