Військовий експерт прокоментував останнє інтерв'ю Турчинова: Деякими речами неприємно вразив

  Бадрак, зокрема, не задоволений відповіддю Турчинова щодо боротьби з корупцією у оборонно-промисловій сфері
  Краще б пан Турчинов не давав цього інтерв’ю, - так прокоментував останнє інтерв’ю секретаря Рад національної безпеки та оборони України Олександра Турчинова «Інтерфаксу» директор Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння Валентин Бадрак. «Деякими речами неприємно вразив. Зокрема, відповіддю Турчинова щодо
  • 1 Грудня, 2016, 15:23
  • Розсилка
  Олександр Турчинов
  Олександр Турчинов

  Бадрак, зокрема, не задоволений відповіддю Турчинова щодо боротьби з корупцією у оборонно-промисловій сфері

  Краще б пан Турчинов не давав цього інтерв’ю, - так прокоментував останнє інтерв’ю секретаря Рад національної безпеки та оборони України Олександра Турчинова «Інтерфаксу» директор Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння Валентин Бадрак.

  «Деякими речами неприємно вразив. Зокрема, відповіддю Турчинова щодо боротьби з корупцією у оборонно-промисловій сфері («У вас есть информация о проблемах? Информируйте компетентные органы»). Газета Дзеркало тижня надала десятки фактів, а усе досі, як і раніше», - зазначив Бадрак.  Військовий експерт зауважив, що «коли ОПК управляється в ручному режимі, а відсутні до десятка необхідних законів, не варто казати, що ВТС (військово-технічне співробітництво – «Главком») блокується Заходом, бо це лише часткова правда. ВТС, на жаль, більше блокується Києвом...».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ