Військовий-перебіжчик убив командира взводу - волонтер

  Вбивця поранив взводного з автомата, а потім добив ножем
  Військовослужбовець Збройних сил України, який учора перейшов на бік противника, убив свого командира взводу. Про це повідомив волонтер Роман Доник на своїй сторінці в Facebook. [READ_MORE] На його думку, швидше за все перебіжчик для цього і пішов в ЗСУ. «Чисто контррозвідка проґавила. Прийшов через Красноармійський військкомат. Сам з
  • 2 Грудня, 2016, 11:26
  • Розсилка

  Вбивця поранив взводного з автомата, а потім добив ножем

  Військовослужбовець Збройних сил України, який учора перейшов на бік противника, убив свого командира взводу. Про це повідомив волонтер Роман Доник на своїй сторінці в Facebook.  На його думку, швидше за все перебіжчик для цього і пішов в ЗСУ. «Чисто контррозвідка проґавила. Прийшов через Красноармійський військкомат. Сам з Одеси. Росіянин», - повідомив Доник.

  За його повідомленням, вбивця «дочекався, коли товариші по службі поїхали у справах, поранив з автомата, а потім добив ножем (не проста це справа людини ножем добити) командира взводу».

  Далі, за даними волонтера, той «зібрав зброю і гранатомети, сів у беху і намагався піти на ту сторону, відразу відреагували, підключили міномети, беху відбили, сепарок пішов на ту сторону».

  На думку Доника, якби нормально працювали військкомати, психологи і контррозвідка, то не втратили б командира взводу.

  Нагадаємо, сьогодні прес-центр штабу АТО повідомив, що у четвер, 1 грудня, боєць одного із українських підрозділів, що захищають Україну від російської агресії на Донбасі, скоїв тяжкий злочин і перейшов на бік противника.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ