Взимку чайник довго закипає? «Нафтогаз» розказав, що робити

  Компанія твердить, що жовте полум’я на плиті – через низький тиск
  Національна акціонерна компанія «Нафтогаз» пов’язує можливе зниження якості газу в зимовий період у кінцевого споживача зі зменшенням його тиску у мережі. Про це йдеться в повідомленні компанії у Facebook. Зокрема, цим може пояснюватися жовте полум’я на плиті і довше закипання чайників. При виявленні таких явищ
  • 7 Травня, 2017, 16:51
  • Розсилка
  Жовте полум'я газу
  Жовте полум'я газу

  Компанія твердить, що жовте полум’я на плиті – через низький тиск

  Національна акціонерна компанія «Нафтогаз» пов’язує можливе зниження якості газу в зимовий період у кінцевого споживача зі зменшенням його тиску у мережі. Про це йдеться в повідомленні компанії у Facebook.

  Зокрема, цим може пояснюватися жовте полум’я на плиті і довше закипання чайників. При виявленні таких явищ «Нафтогаз» радить звертатися у газову службу.

  «Нас частіше питають про якість газу взимку, коли суттєво збільшується його відбір і оператори розподільних мереж не встигають регулювати тиск. Але ось спитали знову. Відповідаємо. Жовте полум'я на плиті - привід зателефонувати в газову службу 104, щоб перевірили і відкоригували тиск у вашій мережі», - зазначили в компанії.

  «Нафтогаз» зазначає, що українці отримують газ з тієї ж труби, якою він іде до країн ЄС, а калорійність газу в Україні суттєво вища за нормативні мінімуми.

  «Якість газу = хімічний склад газу + правильно налаштовані мережі і обладнання. Відповідальний за правильне налаштування є за номером 104», - додали в компанії.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ