рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Юлія Тимошенко бере участь у саміті Римського клубу

  • Розсилка
  Юлія Тимошенко бере участь у саміті Римського клубу

  В Італії зібралося понад 400 визнаних міжнародних авторитетів і високопоставлених гостей з усього світу

  Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко бере участь в ювілейному засіданні Римського клубу, присвяченому 50-річчю організації. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

  На захід, який проходить в Римі (Італія), зібралося понад 400 визнаних міжнародних авторитетів і високопоставлених гостей з усього світу, щоб обговорити найнагальніші виклики, які стоять перед планетою та людством.

  На відкритті саміту організатори персонально привітали Юлію Тимошенко.

  «Мені надзвичайно приємно представляти Україну на такому потужному зібранні світових інтелектуалів», – сказала лідер «Батьківщини».

  Римський клуб – це одна із найавторитетніших неурядових організацій, що об’єднує провідних інтелектуалів світу. За півстоліття свого існування Клуб підготував понад 40 доповідей, які визначали глобальні напрямки розвитку людства. Рекомендаціями Римського клубу послуговуються найбільші світові компанії, профільні асоціації та уряди держав.

  «Рекомендації Римського клубу значною мірою були враховані при підготовці нашого «Нового курсу», – зазначила Юлія Тимошенко.

  На сьогоднішній конференції Римський клуб обрав нових співпрезидентів.

  «Я привітала їх з особливим задоволенням. Тому що вони – жінки! Це Мамфела Рамфель з ПАР та Сандрін Діксон-Деклев з Бельгії», – повідомила Голова партії.

  Разом із лідером «Батьківщини» участь у роботі саміту бере голова комітету ВР з питань прав людини Григорій Немиря.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ