З Латвії видворили журналістку російського телеканалу

  Російську кореспондентку звинуватили в загрозі національній безпеці Латвії
  Влада Латвії видворила кореспондента Всеросійської державної телевізійної і радіомовної компанія Ольгу Курлаєву з країни, інформує «РІА «Новини». Повідомляється, що Курлаєву звинуватили в загрозі національній безпеці Латвії, і вона повинна покинути територію країни протягом 24 годин. Прес-секретар Державної служби прикордонної
  • 4 Сiчня, 20:07
  • Розсилка
  Ольга Курулаєва
  Ольга Курулаєва

  Російську кореспондентку звинуватили в загрозі національній безпеці Латвії

  Влада Латвії видворила кореспондента Всеросійської державної телевізійної і радіомовної компанія Ольгу Курлаєву з країни, інформує «РІА «Новини».

  Повідомляється, що Курлаєву звинуватили в загрозі національній безпеці Латвії, і вона повинна покинути територію країни протягом 24 годин.

  Прес-секретар Державної служби прикордонної охорони Латвії Крістіне Петерсоне уточнила, що Курлаєва була внесена до чорного списку осіб, яким заборонений в'їзд на територію республіки.

  «На даний момент вона затримана в порядку міграційного закону Латвії. Наразі стосовно неї проводяться процесуальні дії. Вона була включена в список небажаних осіб для в'їзду на територію Латвії», - сказала Петерсоне.

  Напередодні з Латвії був депортований журналіст російського каналу ТВЦ Анатолій Курлаєв. Причиною стало включення його в чорний список осіб, яким на невизначений час заборонений в'їзд на територію республіки. Наразі у чорному списку Латвії знаходяться кілька тисяч іноземців, включно росіяни.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ