рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  З початку безвізу вже видано близько 770 тис. біометричних паспортів

  • Розсилка
  З початку безвізу вже видано близько 770 тис. біометричних паспортів

  У найближчі 3-4 місяці поліграфкомбінат «Україна» сподівається збільшити загальну виробничу потужність

  З початку набуття чинності безвізового режиму між Україною та Євросоюзом держпідприємство «Поліграфічний комбінат «Україна» з виготовлення цінних паперів» отримало понад мільйон заявок на виготовлення біометричних паспортів, з яких на сьогодні надруковано вже близько 770 тисяч. Про це йдеться у відповіді директора комбінату Юрія Оніщенка на запит Громадського.

  Зокрема, вказується, що з 11 червня (початку дії безвізу. – Ред.) по 28 серпня поліграфкомбінат отримав 1 109 049 замовлень на виготовлення біометричних паспортів. За той же період держпідприємство виготовило 775 871 паспорт. Отже, у поліграфкомбінату лишилось ще 333 178 замовлень.

  «Державний центр персоналізації документів Поліграфкомбінату «Україна» працює цілодобово 7 днів на тиждень. Трудовий колектив поліграфкомбінату, незважаючи на відпускний період, працює у тризмінному режимі без вихідних», – ідеться у відповіді.

  Із цих даних випливає, що комбінат виготовляв у середньому 9821 паспорт на день. Таким чином, для того, щоб виготовити решту 333 тисячі паспортів підприємству необхідно приблизно 34 доби.

  «У найближчі 3-4 місяці поліграфкомбінат «Україна» очікує поставку додаткової системи з персоналізації паспортів BookMaster One System, виробництва компанії IAI industrial system B.V. (Нідерланди), що збільшить загальну виробничу потужність з персоналізації бланків паспорта громадянина України для виїзду за кордон більше ніж у два рази», – додали у дирекції поліграфкомбінату.

  Як повідомлялося, станом на 23 серпня правом безвізових подорожей вже скористалися 200 тисяч українців.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ