Комітет виборців: заяви Тимошенко правдиві лише на 20%

  З п'яти заяв Тимошенко під час інтерв'ю чотири виявилися маніпулятивними
  Лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко у своїх публічних виступах переважно оперує недостовірною інформацією. Такий висновок зробили експерти Комітету виборців України, проаналізувавши виступ Юлії Тимошенко 7 вересня в ефірі телеканалу NewsOne о 20:00. Для аналізу відібрали кілька фактів, на які спиралася Юлія Тимошенко. З п'яти
  • 12 Вересня, 16:43
  • Розсилка
  Юлія Тимошенко
  Юлія Тимошенко

  З п'яти заяв Тимошенко під час інтерв'ю чотири виявилися маніпулятивними

  Лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко у своїх публічних виступах переважно оперує недостовірною інформацією. Такий висновок зробили експерти Комітету виборців України, проаналізувавши виступ Юлії Тимошенко 7 вересня в ефірі телеканалу NewsOne о 20:00.

  Для аналізу відібрали кілька фактів, на які спиралася Юлія Тимошенко. З п'яти проаналізованих заяв чотири виявилися неправдивими або маніпулятивними.


  184528

  «У вересні в Україні традиційно починається новий політичний сезон. КВУ в рамках проекту «Дослівно» поновлює роботу з перевірки заяв політиків під час виступів на телебаченні. Першопрохідцем стала Юлія Тимошенко, яка, на жаль, не пройшла вдало перевірку експертів. Ми зафіксували достатньо багато неточностей та неправдивих фактів, які вона озвучила під час телевізійного інтерв'ю», - прокоментував голова Комітету виборців Олексій Кошель.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ