Збройні сили на Миколаївщині проводять навчання за сценарієм «неоголошеної війни»

  Окрім підрозділів морської піхоти, до цих навчань залучається берегова артилерія та авіація
  На Миколаївщині Військово-морські сили Збройних сил України проходять навчання за сценарієм «неоголошеної війни». Про це на брифінгу повідомив речник Міністерства оборони України з питань АТО Олександр Мотузяник. [READ_MORE] «На Миколаївщині тривають навчання Військово-морських сил Збройних сил України. Окрім підрозділів
  • 20 Квiтня, 14:13
  • Розсилка
  <p>Військові навчання</p>
  Фото: Міноборони

  Військові навчання

  Окрім підрозділів морської піхоти, до цих навчань залучається берегова артилерія та авіація

  На Миколаївщині Військово-морські сили Збройних сил України проходять навчання за сценарієм «неоголошеної війни».

  Про це на брифінгу повідомив речник Міністерства оборони України з питань АТО Олександр Мотузяник.  «На Миколаївщині тривають навчання Військово-морських сил Збройних сил України. Окрім підрозділів морської піхоти, до цих навчань залучається берегова артилерія та авіація», – сказав він.

  Мотузяник зауважив, що сценарій військових навчань наближений до умов «реальної обстановки». «Йдеться про неоголошену війну», – додав він.

  Речник розповів, що батальйон бере участь у рейдах, форсує водні перешкоди, блокує та знищує умовні незаконні збройні формування.

  «Значна частина цих завдань виконується вночі», – сказав представник МОУ. Крім того, у Харкові, додав він, тривають навчальні збори гранатометників Національної гвардії України. Заняттями керують інструктори, які пройшли курс відповідної підготовки в навчальному центрі Нацгвардії.

  «Протягом зборів учасники вчитимуться обладнувати і маскувати вогневі позиції, вести спостереження та розвідувати цілі, готувати вихідні дані для стрільби. Згодом у рамках навчань відбудуться стрільби», – зазначив Мотузяник.  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ