Жанна Нємцова прокоментувала знесення меморіальної дошки її батьку в Москві

  На думку Жанни Нємцової, боротьба з пам’ятю про її батька є безпідставною
  У незаконному знятті меморіальної таблички Бориса Нємцова лежать особистісні мотиви російського керівництва. Про це розповіла Жанна Нємцова, журналістка та громадська діячка, засновниця «Фонду Бориса Нємцова за свободу» на прес-конференції у прес-центрі «Главкома». 7 вересня на будинку, де жив Борис Нємцов, встановили
  • 12 Вересня, 17:43
  • Розсилка
  Журналістка та громадська діячка, засновниця «Фонду Бориса Нємцова за свободу» Жанна Нємцова
  Фото: Станіслав Груздєв, Главком
  Журналістка та громадська діячка, засновниця «Фонду Бориса Нємцова за свободу» Жанна Нємцова

  На думку Жанни Нємцової, боротьба з пам’ятю про її батька є безпідставною

  У незаконному знятті меморіальної таблички Бориса Нємцова лежать особистісні мотиви російського керівництва. Про це розповіла Жанна Нємцова, журналістка та громадська діячка, засновниця «Фонду Бориса Нємцова за свободу» на прес-конференції у прес-центрі «Главкома».

  7 вересня на будинку, де жив Борис Нємцов, встановили меморіальну дошку в пам’ять цинічно вбитого російського опозиціонера. Однак сьогодні її було знято активістами руху SERB

  «Сьогодні її зняли, вона провисіла тиждень. Зняття було незаконним. Зробили це представники націоналістичної організації SERB. Був смішний коментар від московської влади, комітету муніципального будівництва: «Там, де Нємцов - суцільне беззаконня». Дійсно, там, де Нємцов - суцільне беззаконня: немає повного розслідування, незаконно знімають табличку, незаконно руйнують меморіал», - заявила Жанна Нємцова.

  На думку громадської діячки, боротьба з пам’ятю про її батька є безпідставною.

  «Боротьба з символами завжди буде програна, а людям це дуже не подобається. Що лежить в основі цієї боротьби, я, справді, не знаю. Думаю, що якісь особистісні мотиви. Коли людини немає вже більше 2 років, то я не дуже розумію як вона може стати каталізатором якихось революцій чи протестів. Мабуть, мій батько символізує все те, що зараз російське політичне керівництво  відштовхує. Але я захоплююся людьми, які, незважаючи на все, продовжують зберігати пам’ять. Це потребує великої сміливості», - говорить журналістка.

  Дивіться запис прес-конференції:  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ