Зіткнення кораблів біля Японії: семеро членів екіпажу зникли, одного моряка поранено

  Бойовий корабель США прийняв удар в правий борт
  Сім членів екіпажу зникли безвісти, а один з них був поранений після зіткнення американського есмінця із філіппінським торговим судном у ніч проти 17 червня біля берегів Японії. Про це повідомила берегова охорона країни, передає АР. Японський канал NHK показав кадри, на яких видно, що бойовий корабель США прийняв удар в правий
  • 17 Червня, 03:52
  • Розсилка
  Пошкоджений американський есмінець «Фіцджеральд»
  Фото: Reuters
  Пошкоджений американський есмінець «Фіцджеральд»

  Бойовий корабель США прийняв удар в правий борт

  Сім членів екіпажу зникли безвісти, а один з них був поранений після зіткнення американського есмінця із філіппінським торговим судном у ніч проти 17 червня біля берегів Японії.

  Про це повідомила берегова охорона країни, передає АР.

  Японський канал NHK показав кадри, на яких видно, що бойовий корабель США прийняв удар в правий борт, в результаті чого був пошкоджений корпус судна, в тому числі нижче ватерлінії.

  7-й флот США запевнив на своїй сторінці у Facebook, що він співпрацює з береговою охороною Японії для проведення медичної евакуації моряка.

  Також представники флоту додали, що кількість травмованих все ще визначається.  Нагадаємо, есмінець ВМС США «Фіцджеральд», який йшов приблизно в 56 милях на північний захід від Йокосуки (Японія), зіткнувся з торговельним судном приблизно о 2:30 ранку за місцевим часом.

  ВМС викликали на допомогу японську берегову охорону.

  Джерело: 112 Україна

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ