Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  ЗМІ: Куницький, який намагається повернути реєстрацію в ЦВК, заявив, що жив в Україні по паспорту Ізраїлю

  • Розсилка
  Куницького знову спіймали на брехні - ЗМІ: Куницький, який намагається повернути реєстрацію в ЦВК, заявив, що жив в Україні по паспорту Ізраїлю
  Куницького знову спіймали на брехні
  Фото UA: Харків

  Куницького звинуватили у брехні у судовому позові щодо відновлення як кандидата

  Олександр Куницький, реєстрацію якого кандидатом в депутати від «Слуги народу» на виборах в парламент Центрвиборчком скасував, надає неправдиві доводи у судовому позові щодо відновлення як кандидата. Про це повідомив у Facebook депутат Андрій Денисенко.

  <iframe src="https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fandriy.denysenko.75%2Fposts%2F2294666527284055&width=500" width="500" height="693" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allow="encrypted-media"></iframe>

  «Ще вчора я вважав, що мій гештальт з Куницьким нарешті закрито, а вже сьогодні мені стало відомо, що любитель щотижневих подорожей до Мордору Куницький продовжує цинічно і відверто брехати у вічі ЦВК, виборцям та суду. Бо сподівається, що покровителі з РФ допоможуть йому відновитися у виборчій гонці. Брехливий цинізм суб‘єкта зашкалює», - написав Денисенко.

  Нардеп зазначив, що спочатку Куницький відпирався від громадянства Ізраїлю, а «приперли до стінки - зізнався, що таки є».

  «Потім доводив і він, і представник «Слуги народу», що його відсутність 264 дні в Україні обґрунтована виключено службовими відрядженнями. Навіть довідки намалював, як ми вже знаємо», - додав він.

  Денисенко наголосив, що після того, як ЦВК скасувала реєстрацію Куницького, він вже не тільки визнає, що має подвійне громадянство, але й стверджує, що проживав на території України на підставі ізраїльського паспорту 159 днів.

  «А отже, на його думку, все тепер точно в порядку і він не порушив виборче законодавство - попри те, що він двічі надає різні обґрунтування. Брехня стала тотальною і остання її частина заперечує першу. Хоча про що це я, про яку безбрехливість... Людина присягала на вірність іншій країні, а потім легко нібито відмовилась від її громадянства, потім відсиджувалася за кордоном, щоб не бути призваною в українську армію, коли йшла активна фаза війни, а потім по кілька разів на місяць мандрує до країни агресора. Особисто я невірю, що такий відданий слуга кількох народів схаменеться і перестане нахабно дертися в парламент. А ось на місці виборців і суддів я б замислився - хто зна, що може ще виплисти у справі Куницького», - додав нардеп.

  Денисенко також опублікував позов Куницького на відновлення як кандидата, та копію ізраїльського паспорту Куницького.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ