Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Неймовірний шарм Індії 19 століття. Унікальні фото, зроблені британським банкіром

  • Розсилка
  Неймовірний шарм Індії 19 століття. Унікальні фото, зроблені британським банкіром

  У цій добірці представлені портретні, пейзажні, архітектурні фотографії

  Ці фотографії зробив британський фотограф Семюель Борн, який провів сім плідних років в Індії. Борн прибув до Калькутти в 1863 році, щоб професійно займатися фотографією. Пропрацювавши до того банківським клерком, він захоплювався фотографією і вирішив перетворити хобі в основне заняття після успіху його робіт на місцевих і міжнародних виставках в Ноттінгемі і в Лондоні.

  У Калькутті Борн став партнером Вільяма Говарда, який вже працював там: вони переїхали в Шимлу і заснували фотостудію Howard & Bourne. Пізніше до своїх колег-співвітчизників приєднався фотограф Чарльз Шеперд, утворивши Howard, Bourne & Shepherd. Але незабаром Говард пішов зі справи, а ательє продовжило працювати під вивіскою Bourne & Shepherd в центрі Калькутти протягом понад 150 років. Можливо, це найстаріша фотостудія в світі, яка пропрацювала безперервно до 2016 року.

  Сьогодні частина ранніх робіт студії зберігається в Кембриджській університетській бібліотеці, в Національній портретній галереї в Лондоні, Національній Географічній спільноті, Смітсонівському інституті і в Метрополітен-музеї.

  У цій збірці представлені портретні, пейзажні, архітектурні фотографії, зроблені в Індії в 19-му столітті.

  Джерело: cameralabs.org

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ