В США пожежа знищила 150 рідкісних ретромобілів

  Сума збитку перевищує $1 млн
  150 ретромобілів було знищено під час пожежі на території автосалону Country Classic Cars в американському штаті Іллінойс. Приблизно о 20:00 пожежники отримали повідомлення про пожежу і виїхали на місце події. До моменту їх прибуття вогонь поширився на парковку, шоурум і склад. Запас води швидко закінчився, а найближчий пожежний гідрант
  • 11 Серпня, 17:42
  • Розсилка

  Сума збитку перевищує $1 млн

  150 ретромобілів було знищено під час пожежі на території автосалону Country Classic Cars в американському штаті Іллінойс.

  Приблизно о 20:00 пожежники отримали повідомлення про пожежу і виїхали на місце події. До моменту їх прибуття вогонь поширився на парковку, шоурум і склад.

  Запас води швидко закінчився, а найближчий пожежний гідрант знаходився за 1,5 км, що ускладнювало процес гасіння. Від сильних пошкоджень упав дах, а тому довелося скористатися пожежним обладнанням. Локалізувати полум'я вдалося лише до 22:30, а повністю його загасити вогнеборці зуміли лише о 03:50.

  Причини пожежі поки залишаються невідомі, пожежники не поспішають називати навіть можливі версії. Сума збитку не уточнюється, але вона точно перевищує $1 млн, так як автосалон торгував рідкісними автомобілями 1920-х і 1930-х років випуску, а також класичними машинами більш пізніх років випуску.  Джерело: trinixy.ru

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ