«Динамо» ледь не забуло Ярмоленка в аеропорту
![«Динамо» ледь не забуло Ярмоленка в аеропорту](/img/article/4153/71_main-v1495025085.jpg)
Футболіст затримався, роздаючи автографи
Вчора ввечері київське «Динамо» прибуло до Харкова на фінал Кубка України проти «Шахтаря». У харківському аеропорту стався курйозний епізод: делегація київського клубу ледь не забула свого лідера Андрія Ярмоленка, інформує канал «Футбол 1».
Ярмоленко роздавав автографи, а решта футболістів вже встигла зайняти свої місця в клубному автобусі. Відсутність головного бомбардира команди помітили не відразу.
Автобус вже закривав двері і готовий був набрати хід. Але футболіст в останній момент встиг заскочити у салон.
Нагадаємо, що матч «Шахтар» – «Динамо» відбудеться сьогодні, початок о 21:00.
Коментарі — 0